در باره دکتر رضائی

دکتر غلام حسین رضائی دارای بورد تخصصی جراحی  از ایران می باشند . همچنین ایشان عضو آکادمی پزشکان زیبایی آمریکا می باشند . دکتر رضائی از سال 1383 یعنی بالغ بر بیست سال در زمینه جراحی زیبایی فعالیت دارند . ایشان از سال 1393 نیز در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک فعالیت دارند ، در ابتدا ایشان از بهترین برند آن زمان یعنی دستگاه بادی جت ساخت کشور آلمان استفاده می نمودند و از چند سال قبل با معرفی و ورود دستگاه ویزرلیپو ساخت کشور آمریکا  به ایران ، ایشان نیز با خرید یک دستگاه ویزر کلیه عمل های پیکرتراشی خود را با دستگاه ویزر انجام می دهند . بنابراین ایشان تمامی عملهای پیکرتراشی را با دستگاه ویزر انجام می دهند که به این عمل ها لیپوویزر می گویند .

مزایای پیکرتراشی با ویزر توسط دکتر رضائی

  • دکتر رضائی جزو جراحان با تجربه و قدیمی در امر زیبایی در ایران می باشند ایشان از سال 1383 تا کنون در زمینه جراحی زیبایی فعالیت دارند.

  • دکتر رضایی از سال 1393 در زمینه پیکرتراشی با دستگاه بادی جت فعالیت دارند و از چند سال قبل همه عملهای پیکرتراشی را با دستگاه ویزرلیپو ساخت کشور آمریکا انجام می دهند و دستگاه ویزرلیپو بهترین دستگاه لیپوماتیک جهان می باشد .

  • از آنجایی که دستگاه ویزرلیپو متعلق به خود دکتر رضائی می باشد ( اجاره ای نیست ) ایشان جزو معدود جراحان متبحر و ماهر در زمینه استفاده از ویزر می باشند .

  • دستیاران اتاق عمل دکتر رضائی معمولا پزشکان متبحر در زمینه لیپوماتیک می باشند . اکثر پزشکان دستیارشان تکنسین اتاق عمل می باشد اما تیم ایشان برای عمل لیپوساکشن با ویزر شامل چندین پزشک می باشد .

  • همه مشاوره های قبل از عمل و همه ویزیت های بعد از عمل توسط خود دکتر رضائی انجام می شود .

  • در بین کلینیک هایی که دستگاه ویزر متعلق به خودشان است ( کلا 11 کلینیک در ایران ) نتایج عمل ایشان جزو بهترین ها می باشد .

پیمایش به بالا