هزینه پیکرتراشی با ویزر

هزینه عمل ویزر ارزان نیست! دستگاه ویزر گران قیمت ترین دستگاه پیکرتراشی می باشد و حدود 11 عدد از این دستگاه در ایران وجود دارد. کار با دستگاه ویزر نیز تخصصی می باشد و احتیاج به تبحر زیاد جراح دارد. لیپوساکشن با ویزر نیز معمولا در بیمارستان انجام می شود . ویزر تکنولوژی بسیار پیشرفته اولتراسوند یا فراصوت جهت لیز چربی های اضافی را استفاده می کند و نتایج لیپوماتیک با ویزر از سایر دستگاه ها بسیار بهتر می باشد . این دستگاه بهترین دستگاه لیپوماتیک می باشد از این روی قیمت لیپوماتیک با ویزر مقداری از سایر دستگاه های دیگر لیپوساکشن بالاتر می باشد اما نتایج عالی و متفاوت پیکرتراشی با ویزر بسیار و بسیار این تفاوت قیمت را توجیه می کند . به عبارتی اگر دنبال لیپوماتیک ارزان هستید با دستگاه ویزر این امکان وجود ندارد اما اگر دنبال نتایج خاص هستید و آدم خاصی هستید ویزر مناسبترین دستگاه پیکرتراشی برای شماست !

معمولا برای تعیین قیمت عمل پیکرتراشی چندین عامل باعث می شود قیمت نهایی عمل مشخص شود :

الف – دستمزد متخصص پیکرتراشی یعنی پزشک شما . درصدی از قیمت نهایی عمل با ویزر مربوط به پزشک جراح می باشد و پزشکان بر اساس نوع تخصص خود سابقه کار خود برند بودن یا نبودن خود و یا بدون هیچ دلیل خاصی دستمزدهای خاصی را تعیین کنند از کم تا اعداد خیلی زیاد!

ب – محلی که قرار است در آن برای شما عمل انجام شود یعنی آیا عمل در مطب انجام می شود ؟ در کلینیک ؟ در مرکز جراحی ؟ یا در بیمارستان ؟ کدام بیمارستان ؟ هرکدام از این موارد در تعیین قیمت نهایی ویزر دخیل می باشد . هزینه بیمارستان درصد بالایی از هزینه کلی شما را شامل می شود .

ج – کدام قسمت بدن شما قرار است لیپوماتیک شود ؟ هر قسمت از بدن قیمت متفاوتی برای لیپوساکشن دارد مثلا لیپوماتیک شکم و پهلو با لیپوماتیک ران و ساق متفاوت می باشد

د – با چه دستگاهی قرار است لیپوساکشن انجام شود بر اساس دستگاه مورد استفاده و بخاطر نوع نتایج هر دستگاه قیمت گذاری تفاوت می کند

  1 – ارزانترین عمل این دسته اعمالی است که بدون دستگاه و به صورت دستی و سنتی انجام می شود .

  2 – دستگاه های لیپوماتیک و لیپوست در مرتبه بعدی قرار دارند و جزو دستگاه های ارزان از نظر عمل می باشند این دستگاه ها خونریزی حین عمل زیاد و درد و کبودی و ورم بعد از عمل زیاد می باشد.

  3 – دستگاه پال در مرتبه بعدی قرار دارد که آن هم با سیستم ایجاد ارتعاش در نوک کانولا کار می کند اما مکانیسم آن از لیپوماتیک بهتر است و نتایج عمل بهتر است و قیمت عمل نیز بالاتر می باشد.

  4 – دستگاه بادی جت نیز دستگاه بسیار مناسبی جهت پیکرتراشی می باشد و شهرت اصلی این دستگاه چربی بسیار مناسب آن برای تزریق باسن و تزریق سینه می باشد . وسایل مصرفی این دستگاه گران می باشد و نتایج عمل نیز عالی می باشد قیمت پیکرتراشی با بادی جت از دستگاه های قبلی بالاتر می باشد .

  5 – بهترین و گرانترین دستگاه پیکرتراشی دستگاه ویزر یا ویزرلیپو ساخت کشور آمریکا می باشد . این دستگاه کمترین آسیب را به نسوج اطراف چربی ها می زند و فقط چربی ها را جدا می کند به همین دلیل خونریزی حین عمل کمتر از سایر دستگاه ها می باشد و دوره نقاهت بعد عمل کمتر می باشد درد وکبودی و ورم بعد عمل کمتر می باشد و با همه این موارد بهترین نتایج پیکرتراشی را به شما ارائه می دهد . ویزر مشهورترین دستگاه لیپوساکشن دنیا می باشد و تاکنون بهترین نتایج و کمترین عوارض را داشته است .

با توجه به مسائل ذکر شده بالا قیمت نهایی ویزر مشخص می شود اما توجه داشته باشید با توجه به قیمت بالای دستگاه ویزر و اینکه معمولا در بیمارستان انجام می شود پایه اولیه قیمت لیپوساکشن با ویزر نسبت به بقیه دستگاه ها بالاتر می باشد و تفاوت قیمت را پزشک با کم کردن از دستمزد خود می تواند برای شما ایجاد نماید . اما مثلا هزینه بستری و بیمارستان در اختیار پزشک شما نیست مگر اینکه برای کم کردن هزینه ها اتاق عمل نامناسب و غیر استاندارد را برای شما انتخاب نماید!

با تمام موارد ذکر شده تفاوت نتایج لیپوساکشن با ویزر ، امنیت بسیار زیاد این دستگاه ، عوارض بسیار کم ویزر و دوره نقاهت کمتر آن دلیل بسیار خوبی می باشد که اگر فرد از نظر مالی مشکلی ندارد لیپوساکشن با ویزر را انتخاب کند و با توجه به نتایج بسیار عالی ویزرلیپو ، عمل لیپوساکشن با دستگاه ویزر هزینه اضافی نیست بلکه سرمایه گذاری عالی و طولانی مدت می باشد .

کلینیک دکتر رضائی مجهز به دستگاه ویزر پرو VASER Pro  که بهترین نسل ویزر است میباشد . قیمت ویزر در کلینیک دکتر رضائی بالا نیست و با توجه به موارد ذکر شده ایشان سعی می کنند در حد امکان از دستمزد خودشان کم کنند تا هزینه پیکرتراشی با ویزر تفاوت زیادی با سایر دستگاه ها نداشته باشد . به عبارتی ما سعی می کنیم لیپوساکشن با ویزر را برای شما با قیمت لیپوساکشن با دستگاه لیپوماتیک یا لیپوست انجام دهیم .

بهترین لیپوماتیک با ویزر در کلینیک دکتر رضائی

دکتر رضائی تمام عملهای پیکرتراشی و لیپوماتیک و لیپوساکشن خود را با دستگاه ویزر انجام می دهند و ایشان حتی در عملهای ابدومینوپلاستی که با لیپو هم انجام شود از دستگاه ویزر استفاده می کنند . در ایران فقط 11 دستگاه ویزر وجود دارد و نه بیشتر ! 7 تای آن در تهران می باشد و 4 تای دیگر در شهرستان ها . یعنی فقط 11 دکتر دستگاه ویزر دارند و بقیه یا از دستگاه اجاره شده از همین دکترها کار می کنند یا متاسفانه دروغ می فرمایند ! به دلیل قیمت بالای دستگاه ویزر معمولا کمتر پزشکی دستگاه خود را امانت یا اجاره می دهد .

دکتر رضایی صاحب یکی از همین 11 دستگاه ویزر می باشد . ایشان از سال 1398 با خرید دستگاه ویزر تمام اعمال لیپوماتیک خود را با دستگاه ویزرلیپو انجام می دهند .سابقه کاری دکتر رضایی در مورد عملهای پیکرتراشی و لیپوماتیک از سال 1393 می باشد  که در آن زمان  ایشان از دستگاه بادی جت استفاده می نمودند یعنی در هر زمانی دکتر رضایی از بهترین و به روز ترین دستگاه پیکرتراشی استفاده کرده اند تا زمان حال که از ویزرلیپو استفاده می کنند . 

به دلیل آنکه دکتر رضایی خودشان صاحب دستگاه ویزر هستند و دستگاه اجاره ای نیست و نیز سابقه 10 سال تجربه در پیکر تراشی و سابقه 4 سال کار با دستگاه ویزر ایشان بهترین و ظریفترین عمل پیکرتراشی و لیپوماتیک را برای مراجعین خود انجام می دهند و تمام مراجعین ایشان از نتایج خود راضی می باشند و ایشان تمام مزایای استفاده از ویزر را به شما هدیه می کنند .

ارزان ترین لیپوماتیک با ویزر توسط دکتر رضائی

ویزر دستگاه گرانقیمتی می باشد و لیپوماتیک با ویزر نیز نسبت به بقیه روشها هزینه بالاتری دارد و معمولا لیپوویزر شکم و پهلو را بالای 100 میلیون تومان قیمت می دهند که البته درصد بالیی از این هزینه مربوط به بیمارستان و بیهوشی و بستری می باشد . اما در کل لیپوماتیک با ویزر هزینه بالاتری دارد و البته این هزینه بیشتر دادن یک صرفه جویی می باشد زیرا عمل شما با کیفیت بالاتر و نتیجه بهتر و بدون عارضه انجام می گردد و احتیاج به هزینه های بعدی برای حل مشکللات پیش آمده یا درمان عوارض با سایر روشها را نخواهید داشت .

گرچه در کل عمل لیپوویزر نسبت به سایر روشها هزینه بالاتری دارد اما کلینیک دکتر رضائی با دو روش سعی نموده است کف قیمت را برای این عمل تعیین کند و در نهایت عمل لیپوویزر برای شما با هزینه ای که سایر پزشکان با روش سنتی و دستی انجام می دهند توسط دکتر رضایی انجام می شود 

اولا چون دستگاه ویزر متعلق به خود دکتر رضایی می باشد ایشان هزینه اجاره گرفتن دستگاه را ندارند و بابت عمل با ویزر هزینه اضافه ای دریافت نمی کنند . در جریان باشید اگر شما از پزشکانی که دستگاه ویزر ندارند تقاضای عمل با ویزر را بکنید آنها باید دستگاه را اجاره نمایند که هزینه اجاره ویزر در شرایط فعلی کمتر از 20 میلیون تومان نیست و این هزینه را در قیمت کلی لیپوماتیک اعمال می کنند یا شما باید به صورت جداگانه آنرا پرداخت نمایید .

ثانیا دکتر رضایی هزینه هایی که مربوط به دستمزد خودشان و پرسنل و دستیاران خودشان می باشد را در حد حداقل تعیین کرده اند و به همین دلیل قیمت نهایی لیپوویزر برای مراجعین محترم  ایشان در حداقل تعیین می شود و عملا شما در کلینیک دکتر رضایی عمل لیپوماتیک با دستگاه فوقاللعاده ویزر انجام می دهید اما هزینه پرداختی شما اولا در حد هزینه لیپوماتیک دستی و سنتی می باشد و ثانیا از تمام پزشکانی که با دستگاه ویزر کار می کنند هزینه کمتری پرداخت می کنید . بنا براین :

هزینه ویزر در کلینیک دکتر رضایی تقریبا معادل هزینه لیپوماتیک بدون دستگاه در سایر کلینیک ها می باشد.

هزینه ویزر در کلینیک دکتر رضایی از تمام کلینیک های ویزر دیگر پایین تر و ارزانتر می باشد .

قبل از عمل
قبل از شروع عمل
بعد از عمل
بعد از اتمام عمل
پیمایش به بالا